شروع سفارش چقدر زمان خواهد برد؟

از 1 ثانیه الی 24 ساعت با توجه به نوع طرح سفارش داده شده و سرویس انتخابی البته در بخش توضیحات زمان شروع سفارش بعد از پرداخت مشخص شده است.

میتوانم قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی مشورت داشته باشم؟

بله حتما, کارشناسان ما در کنار شما هستند و به اندازه خودتان عاشق کسب و کارتان هستیم! تیم پشتیبانی میزبان هاست در تمام روزهای هفته و ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.

قیمت های ارائه شده در سایت برای چه تعداد محاسبه شده؟

تعداد بر اساس هر 1000 تا می باشند و در صورت سفارش بیشتر یا کمتر از این تعداد سیستم خودکار آن را محاسبه می کند.

آیا امکان ثبت سفارش برای چند صفحه به طور همزمان وجود دارد؟

بله ، اگر پیج ها یا صفحات متفاوت باشند این امکان وجود دارد ولی اگر برای یک پیج همزمان چند سفارش را استارت کنید امکان تداخل و مشکل وجود دارد.

لینک و آدرس صفحه مورد نظر را اشتباه وارد کردم آیا وجه من بر میگردد؟

خیر به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه در این صورت نمی باشد ، بنابراین حواس خود را جمع کنید تا لینک و آدرس را صحیح وارد نمایید!

آیا بعد از شارژ موجودی در پنل در صورت پشیمانی امکان بازگشت وجود دارد؟

خیر امکان بازگشت وجه ممکن نیست و تنها با اعتبار خود می توانید سفارش خدمات و طرح ها را ثبت نمایید.

سرمایه گذاری قطره ای چیست؟

سرمایه گذاری قطره ای سرویسی است که می توانید با آن چندین مرتبه به طور خودکار سفارش را تکرار کنید.

مثال: بیایید بگوییم که می خواهید در یکی از پست های اینستاگرام خود 1000 لایک بدست آورید اما می خواهید هر 30 دقیقه 100 لایک ثبت شود ، پس:

  • پیوند: لینک ارسال شما
  • مقدار: 100
  • تعداد اجرا: 10
  • فاصله بین هر اجرا: 30 دقیقه

توجه: هرگز مقداری بیشتر از حداکثر چیزی که روی نام سرویس نوشته شده است سفارش ندهید (Quantity x Runs) ، به عنوان مثال اگر حداکثر سرویس 4000 باشد و شما مقدار را 500 و تعداد اجرا را 10 وارد کنید، سفارش شما با شکست مواجه خواهد شد زیرا مقدار کل 500x10 = 5000 خواهد بود که از حداکثر سرویس (4000) بزرگتر است. همچنین هرگز وقفه زمانی بین دو اجرا را زیر زمان شروع واقعی قرار ندهید (بعضی از خدمات برای شروع 60 دقیقه زمان نیاز دارند ، وقفه بین اجراها را کمتر از زمان شروع سرویس قرار ندهید).